Soustružení

Zaměřujeme se na výrobu velmi malých precizních, přesně soustružený, dílů od průměru 0,5 mm do průměru 30 mm s tolerančními nároky v rozsahu ± 0,01 mm z tyčových polotovarů.

Obrábíme široké spektrum materiálů z nerezových ocelí, různých druhů legovaných ocelí, slitin mědi (mosazi, bronzu), slitin hliníku apod.

Ze sekundárních technologií zajišťujeme široký rozsah dokončovacích technologií (broušení, lapování, leštění, atd.), odmašťování strojírenských dílů, žíhání, povrchové úpravy (galvanické pokovování), omílání, balení (do blistrů, dle požadavků zákazníka).

Disponujeme moderním a obsáhlým strojním parkem s CNC řízením a mnoha stupni pohybu, od špičkových švýcarských, japonských i českých výrobců.

Dodáváme sériové počty kusů od desítek tisíc po miliony kusů za rok, ale i vzorková množství pro ověření funkce výrobku před sériovou výrobou. Na Vaše přání dodáváme i smontované celky z našich výrobků kombinovaných s nakupovanými díly. Naše výrobky směřují do kompletní strojírenské oblasti, své uplatnění mají především v automobilovém a leteckém odvětví, elektrotechnice, hydraulice i pneumatice.